У Рівненському інституті КУП НАН України відбувся День відкритих дверей

2 Листопада, 2011

Цієї суботи, 30 жовтня  в Рівненському інституті КУП НАН України відбувся День відкритих дверей. Метою цього заходу було залучення абітурієнтів до навчання на підготовчих курсах РІ КУП НАН України, що функціонує на базі інституту. Основним завданням роботи підготовчих курсів є забезпечення якісної підготовки випускників шкіл до зовнішнього незалежного оцінювання, яке проводиться Українським центром оцінювання якості освіти. Слухачі відділення вивчають дисципліни за програмами,  затвердженими Міністерством освіти і науки України, поглиблюючи свої знання та адаптуючись до навчання в інститутських умовах.
         Одинадцятикласників та їх батьків познайомили з  історією становлення Рівненського інституту та перевагами навчання саме у цьому вищому навчальному закладі. Зокрема, можливістю користуватись гарно укомплектованою бібліотекою та її електронним каталогом, що сприяє формуванню інформаційної культури, оволодінню знаннями, уміннями і навичками використання інформаційних технологій. Також в інституті організовуються різноманітні конференції як міжвузівські, так і всеукраїнські та міжнародні, працюють різні наукові гуртки, як за правознавчою, так і гуманітарною проблематикою. Студенти можуть реалізувати свої організаторські здібності, беручи участь у роботі студентського самоврядування.

Абітурієнтів особливо зацікавило проведення майстер-класів викладачами з-за кордону, які допомагають зрозуміти систему міжнародного і закордонного права. Перед майбутніми вступниками виступили керуючий справами Рівненського інституту КУП НАН України Савчин Михайло Васильович, викладач комерційного права США доктор юридичних наук Петро Річард Костів, який проводив у РІ КУП НАНУ майстер-клас,  викладачі та  студенти-активісти, а також випускники. Гостей нашого інституту привітала піснею студентка 1 курсу Петрук Анна-Юлія.
        А після завершення урочистої частини була проведена екскурсія, що мала за мету ознайомити батьків та випускників шкіл з умовами проживання в гуртожитку, навчальними аудиторіями та бібліотекою.

Анна Гнітецька, студентка 3 курсу