У Рівненському інституті КУП НАН України відбувся день відкритих дверей

25 Квітня, 2021

Проведення таких заходів в інституті стало доброю традицією. На цей раз його гостями були студенти-старшокурсники місцевих коледжів, які в майбутньому  хочуть оволодіти фахом юриста.

dsc_0060.jpg
 dsc_0062.jpg
 dsc_0064.jpg

Про умови вступу  до інституту їх інформувала завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Стефанія Українець,  про зміст та специфіку оволодіння професією  розповіла завідувач кафедри спеціальних    юридичних дисциплін Оксана Якимчук, традиції та перспективи навчання стали предметом розповіді завідувач відділу кадрів Ярослави Федоришиної.
   Завідувач бібліотеки Оксана Сіончук мала тривалу розмову у бібліотеці, де відвідувачі безпосередньо знайомилися з книжковим фондом та умовами праці над бібліотечними  джерелами. Завершився візит неформальною бесідою зі студентами РІ КУП НАНУ та екскурсією інститутом.