У Рівненському інституті КУП НАН України відбувся круглий стіл на тему «Актуальні питання застосування нового Кримінального процесуального кодексу в Україні»

3 Червня, 2013

Він був організований доцентом кафедри спеціальних юридичних дисциплін А. Г. Мартіросяном, котрий виступив із доповіддю  з проблемних питань досудового слідства і новел щодо застосування норм кримінального процесу. Активну участь в обговоренні означених проблем взяли завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Я.В.Мочкош, викладачі В.Б. ДмитрукС.С. Савич і Б. А. Шолудько, а також студенти: О.Дроздюк, К.Дулевич, І.Жабчик, Д.Корнійчук, А. Ляшук, Д.Матвійчук, М.Склянчук, М.Хілінський та А. Шульжук. Дискусія, яка розгорнулася у процесі обговорення, дала змогу глибше пізнати суть та принципи нового КПК України.