У Рівненському інституті КУП НАН України відбувся круглий стіл на тему «Місце судово-медичних експертиз у розкритті злочинів»

26 Жовтня, 2021

Основним доповідачем на який був запрошений лікар-судово-медичний експерт КЗ «Обласне бюро судово-медичної експертизи» Рівненської обласної ради Кулібаба В.М. Учасниками заходу стали студенти 2 та 4 курсів, завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Якимчук О.О. та завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Матвійчук О.В., представники органів місцевого самоврядування та юстиції. Круглий стіл проведено з дотриманням карантинних обмежень.

dsc_0987.jpg
dsc_1014.jpg

dsc_0988.jpg

Вячеслав Миколайович розповів про види судових експертиз, процесуальний порядок їх призначення та особливості проведення кожного з них. З надзвичайним зацікавленням слухачі сприймали інформацію, адже вона була наповнена прикладами судово-медичних експертиз з власної практичної діяльності Кулібаби В.М. Експерт продемонстрував фотофіксацію судово-медичних експертиз окремих випадків, у тому числі резонансних вбивств, вчинених на території Рівненщини. Також Вячеслав Миколайович окреслив основні проблеми, які виникають під час проведення судово-медичних експертиз, та наголосив на важливості експертного дослідження під час досудового розслідування та судового розгляду справи.
   Жваві дискусії завершилися підведенням підсумків круглого столу та сподіваннями про проведення надалі спільних заходів Рівненського інституту КУП НАН України та КЗ «Обласне бюро судово-медичної експертизи» Рівненської обласної ради.