У Рівненському інституті КУП НАН України відбувся круглий стіл на тему «Перспективи розвитку місцевої демократії: проблеми, становлення»

4 Листопада, 2013

Він органічно вписався у контекст Європейського тижня місцевої демократії, який є новою політичною акцією Ради Європи, що була ініційована Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи та Європейським комітетом з питань місцевої та регіональної демократії. Європейський тиждень місцевої демократії проводиться кожного року у тиждень, що включає 15 жовтня – дату підписання Європейської хартії місцевого самоврядування у 1985 році. Тиждень передбачає одночасне проведення національних і місцевих заходів в усіх країнах-членах Ради Європи з метою активізації процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнення місцевої і регіональної демократії у Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень. Уперше Європейський тиждень місцевої демократії в Україні було проведено 15 – 22 жовтня 2007 р. Цього року у Рівному Європейський тиждень демократії розпочався 15 жовтня.

Прикметно, що студенти РІ КУП НАНУ підтримали ідею цього заходу і взяли участь у дебатах щодо перспектив розвитку місцевої демократії, які мали місце на круглому столі, організованому к.ю.н. Тетяною Володимирівною Корнєвою. У заході також взяли участь старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін  Г.Р. Грицюк та інспектор з виховної та методичної роботи  Н.М.Сумченко.