У Рівненському інституті КУП НАН України відбувся майстер – клас доктора права Петра Річарда Костіва

25 Квітня, 2012

24-25 квітня 2012 року у Рівненському інституті Київського університету права НАН України за запрошенням ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького, в рамках меморандуму, який було підписано між Київським університетом права НАН України Асоціацією Українсько-Американських адвокатів КУП НАНУ, а також на прохання студентів РІ КУП НАН України відбулися майстер-класи доктора права Петра Річарда Костіва на тему: “Політика Латинської Америки”.

Викладачі та студенти РІ КУП НАН України мали можливість ознайомитися із державним та політичним устроєм країн Латинської Америки, а також покращити свої знання англійської мови.
     На своїх майстер-класах професор Костів не тільки розповідав про особливості становлення та розвитку державного ладу країн Латинської Америки, а також продемонстрував практичне застосування кримінально-процесуального закону США. Зокрема, на майстер-класах студенти мали змогу ознайомитися із справжніми рішеннями судів США по кримінальних справах, що дало змогу побачити реальну дію кримінального та кримінально-процесуального права США.

Після проведених майстер-класів усі студенти та викладачі були задоволеними, адже дізналися багато нової та цікавої інформації стосовно країн Латинської Америки, а також про діяльність судів та застосування ними кримінального та кримінально-процесуального права.

Євгенія Ступчук