У Рівненському інституті КУП НАН України вшанували пам’ять Антоніни Горохович – почесної представниці Союзу українок.

4 Березня, 2013

3 березня 2013 року в конференц – залі  Рівненського інституту Київського університету права НАН України під егідою Рівненської обласної організації Союзу українок, Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненського округу Пласту Національної скаутської організації України відбулася Академія з нагоди 100 – річчя від дня народження Антоніни Горохович – видатного педагога, письменниці, літературознавця, магістра філософії, громадського діяча, почесної представниці Союзу українок і Пласту в Україні та світі.

Помічник ректора В.Л.Якимчук, гостинно зустрічаючи учасників Академії, зачитав вітальне слово ректора КУП НАНУ, професора, заслуженого юриста України Бошицького Ю.Л., в якому відзначалось, що науково-теоретичні положення і методичні знахідки А.Горохович, її висновки і рекомендації щодо організації національної системи освіти й виховання в діаспорі є помітним вкладом у вітчизняну педагогіку.

Захід, що відбувся, не залишив байдужим і представників студентського самоврядування вузу. Вони підкреслили, що політична активність Антоніни Горохович, її наполеглива просвітницька робота, високе почуття власної гідності є зразком відданості справі та прикладом для сучасного студента-правника.
Голова Рівненської обласної організації Союзу українок Наулік Т.М. щиро подякувала ректору Бошицькому Ю.Л. за сприяння у  вшануванні пам’яті нашої землячки, для якої вірність Богові та Україні стали найвищими життєвими законами.