У Рівненському інституті КУП НАН України вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи

27 Квітня, 2021

Трагічні події 26 квітня 1986 року на Чорнобильський АЕС стали найбільшою техногенно-екологічною катастрофою для людства. Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат. Спричинила забруднення навколишнього середовища, на довгі роки перетворивши територію довкола станції на зону відчуження. Катастрофа позбавила домівок тисячі людей. Проте найголовніше – трагедія забрала та покалічила людські невинні життя.

img_20210423_135908_6232.jpg

Студенти ІІ курсу РІ  КУП НАНУ спільно з викладачами закладу Грицюк А. Р. та Дикун Г.П. не залишилися байдужими і вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи, поклавши квіти  біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи у м. Рівному.
    Кожен із нас має вшанувати цей безстрашний вчинок та прояв мужності ліквідаторів аварії. Самопожертва та хоробрість, яку вони продемонстрували, ніколи не будуть забуті й назавжди залишаться на сторінках історії.