У Рівненському інституті КУП НАНУ перебувала делегація культурного центру «Сан» (Японія)

21 Листопада, 2013

Відповідно до  підписаного меморандуму про співпрацю між Федерацією  всесвітнього миру та Київським університетом права НАН України  за сприяння ректора  Ю.Л. Бошицького 19 листопада 2013 року до РІ КУП НАНУ прибула  делегація волонтерів з культурного центру «Сан» (Японія) на чолі з пані Набуко Оморі. З вітальним словом звернувся до гостей керуючий справами РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук.
     Під час екскурсії інститутом  посланці миру з Японії отримали можливість неформального спілкування зі студентами та професорсько-викладацьким складом.

На згадку було зроблено чимало фотографій, продемонстровано непересічні таланти. Назавжди залишиться у пам’яті  присутніх вечір японської культури, після якого була організована поїздка до музею бурштину, де гості Сонячної країни мали можливість придбати екзотичні подарунки на пам’ть про Рівне.
     Програма перебування на Рівненщині була дуже насиченою.  20 листопада   волонтери з Японії  з благодійною акцією відвідали туберкульозний диспансер.
     А увечері під час культурної програми, організованої рівненськими студентами, вони взяли участь у брейн-рингу  та інших, не менш цікавих заходах. Наступного дня знайомство з Рівненщиною  продовжилося.

Гості відвідали краєзнавчий музей та славнозвісну Пересопницю  батьківщину Першокниги. Насамкінец свого візиту гості побували у Корецькому монастирі, де змогли долучитись до духовних святинь Рівненської землі.
     Міжнародна декада зближення культур 2013-2022, проголошена Генеральною Асамблеєю ООН триває. Попереду цікаві відкриття чужих культур, які перестануть бути чужими.