У РІВНЕНСЬКОМУ ІНСТИТУТІ КУП НАНУ, У ДЕНЬ ВИШИВАНКИ, ВІДБУЛАСЯ УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОСНОВ ПРАВОЗНАВСТВА

18 Травня, 2023

Ідею проведення інститутської олімпіади підтримав ректор Київського університету права Юрій Бошицький.
Про своє бажання позмагатися за першість у цьому престижному турнірі заявили учні багатьох рівненських закладів середньої освіти, а також Володимирецького, Рокитнівського, Сарненського, Дубенського,  Млинівського та Здолбунівського  ліцеїв.

201.jpg

202.jpg

203.jpg

На урочистому відкритті олімпіади з вітальним словом виступив директор Рівненського інституту Іван Вєтров, який підкреслив важливість самого заходу та його відповідність профільній юридичній освіті у стінах РІ КУП, завдання якого полягає у підготовці висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців з високим рівнем правової та особистісної  культури. З  умовами вступу та пріоритетами навчання  у  РІ  КУП  НАНУ  учнів ознайомила голова відбіркової комісії Стефанія Українець та завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін  Оксана Якимчук.

204.jpg

207.jpg

200.jpg

Координатором заходу стала кафедра загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін (завідувач кафедри – к.ю.н., доцент Віктор Ткачук), яка забезпечила належний науковий рівень змісту завдань олімпіади. До складу журі за сприяння управління освіти Рівненського міськвиконкому увійшли, окрім науковців інституту, також кваліфіковані педагоги закладів освіти міста Тетяна Грещук – голова журі та члени журі: Валентина Токмакова (Рівненський ліцей № 😎 Олександр Конончук (Рівненський ліцей «Лідер»); Олена Солінчук (Рівненський ліцей № 15).
До оголошення результатів гості та учасники олімпіади отримали можливість у супроводі членів студентського парламенту Аліни Галузи, Владислави Стецюк,  Данила Філюка та Максима Черначука оглянути аудиторії інституту, поспілкуватися у невимушеній атмосфері під час перерви на каву, зробити фото на пам’ять у виставковій залі  інституту, де під керівництвом Ганни Дикун було продемонстровано унікальне мистецтво вишивання у формі сімейних реліквій, якими поділилися педагоги, студенти та працівники інституту для відзначення Дня вишиванки.
Усім учасникам олімпіади та їхнім наставникам було вручено дипломи та цінні подарунки – юридичні видання.

205.jpg

Фінальна частина олімпіади була ознаменована оголошенням переможців – перше місце завоював  учень Рівненського ліцею «Лідер» Ілля Петровський,  друге місце було присуджено  учениці Здолбунівського ліцею №1 Софії Макогончук, третє місце розділили учні Сарненського ліцею №1 Олександр Гаврильчик та  Ростислав Івашин. Відповідно вони отримали дипломи І,ІІ та ІІІ ступенів і сертифікати на 7 000, 4 000 та 3 000 грн, якими як ваучерами матимуть можливість скористатися при зарахуванні в інститут.