У Рівненському інституті КУП НАНУ відбулась нарада з нагоди початку навчального року

28 Серпня, 2020
    28 серпня 2020 року науково-педагогічний та адміністративний персонал Рівненського інституту Київського університету права НАН України зібрались у конференц-залі інституту для обговорення перспектив подальшої роботи вузу.
    Директор РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук, звертаючись до присутніх, окреслив пріоритетні завдання для кожного структурного підрозділу на 2020-2021 навчальний рік та ознайомив з поточними результатами роботи приймальної комісії. Окрім вищезазначеного, обговорювались найбільш прийнятні варіанти надання освітніх послуг в умовах пандемії, були знайдені та затверджені конструктивні рішення щодо цього.

Хвилиною мовчання колектив вузу вшанував пам’ять Президента Національної академії наук України Бориса Євгенійовича Патона, з ім’ям якого пов’язано багато сторінок діяльності Київського університету права та Рівненського інституту КУП НАНУ.

dsc_8706.jpg dsc_8709.jpg

На завершення В.Л.Якимчук побажав всім натхнення в роботі, доброго здоров’я та гарного настрою на весь наступний навчальний рік.