У Рівненському інституті КУП НАНУ відбулись вибори Президента студентського самоврядування Рівненського інституту КУП НАН України

20 Листопада, 2012

15 листопада 2012 року в Рівненському інституті Київського університету права НАН України  відбулися вибори Президента студентського парламенту.  Відповідно до Положення “Про вибори Президента студентського самоврядуванння в РІ  КУП НАНУ” для забезпечення законності, демократичності, прозорості та об’єктивності виборчого процесу була створена комісія у складі Є.Ступчук, М.Гордійчука, І.Сидорук та  М. Бондарець. Легітимність виборів засвідчили  міжнародні спостерігачі  – гості РІ КУП НАНУ з Хорватії, а також   радник Голови Рівненської обласної державної адміністрації з питань молодіжної політики Грицюк Вікторія.

Президентом студентського парламенту став першокурсник Андрій Токарчук.