У Рівненському інституті КУП НАНУ відбулися каскадні тренінги для адвокатів

24 Вересня, 2013

21 вересня 2013 року в конференц-залі Рівненського інституту КУП НАН України відбулися каскадні тренінги з обміну досвідом між адвокатами, які надають безоплатну правову допомогу.
    Регіональний тренінг організовано Координаційним центром з надання правової допомоги спільно з адвокатами-тренерами (модераторами) та Рівненським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги за підтримки ректора Київського університету права Національної академії наук України, професора, заслуженого юриста України, заступника голови Союзу юристів України, відповідального секретаря комісії Конституційної асамблеї з питань прав, свобод та обов`язків людини і громадянина  Юрія Ладиславовича Бошицького.

З вітальним словом до учасників тренінгу звернувся завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАН України Сергій Володимирович Оверчук.
     Під час проведення заходу адвокатом-тренером Віталієм Андрійовичем Єловим було презентовано методичні рекомендації з проблемних питань участі захисника на початкових стадіях досудового розслідування, – «Дії захисника при затриманні особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення» та «Дії захисника при вирішенні питання про обрання, продовження, скасування або зміну запобіжного заходу».

У тренінгу взяли участь 57 адвокатів, що надають безплатну правову допомогу на постійній основі у Рівненській області. Після виступу доповідача відбулося активне обговорення теоретичних та практичних аспектів надання безоплатної правової допомоги на Рівненщині.
     Проведення таких тренінгів спрямовано на формування спільних підходів та практик до застосування нового кримінального процесуального законодавства, спільних стратегій і тактик захисту.

Обмін досвідом, думками, аналіз юридичної практики дали можливість присутнім на тренінгу напрацювати нові методологічні підходи щодо надання безоплатної правової допомоги.

Матеріал підготувала
Марія Пясецька