У Рівненському інституті КУП НАНУ відбувся 23-ій випуск бакалаврів

19 Липня, 2021

Урочистості проходили в актовій залі інституту. Святкового настрою додавали строгі мантії випускників, їхні сяйливі усмішки, ритмічні хвилі музичного супроводу дійства.
  Церемонію відкрив ректор Київського університету права НАН України, заслужений юрист України Юрій Бошицький, який підкреслив, що  Рівненський інститут  Київського університету права НАН України ‒ динамічний науково-освітній комплекс Рівненщини, що зумів належним чином трансформувати свої кращі здобутки у сучасний юридичний простір.

dsc_0388.jpg
dsc_0386.jpg

dsc_0380.jpg

dsc_0397.jpg
 dsc_0403.jpg
 dsc_0410.jpg

Нині це унікальний заклад, який успішно реалізує ідею зближення юридичної освіти з наукою. Доповідач ствердив глибокий зміст освітнього процесу, його рівень, кваліфікацію та потенціал науково-педагогічного колективу. В інституті актуалізовані в освітньому процесі   такі креативні форми навчання як  майстер-класи провідних вітчизняних та зарубіжних вчених-правознавців України, Італії, Німеччини, Франції, Польщі, Угорщини, США, Великобританії тощо, а також юристів-практиків, політиків, державних діячів. Метою  проекту  «Майстер-класи відомих зарубіжних науковців та практиків для студентської молоді»  є ознайомлення з новітніми здобутками європейського права,  забезпечення інтеграції у міжнародну університетську спільноту та створення в Україні належного комунікативно-правового  поля для обміну актуальними ідеями у сфері юриспруденції. У цілому університет щорічно проводить сім міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій. З них дві всеукраїнські проходять на базі Рівненського інституту, зокрема: «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні»  та «Сучасні проблеми гуманітаристики: світоглядні пошуки, комунікативні та педагогічні стратегії».
Нещодавно вийшов з друку збірник матеріалів XІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні», яка щорічно відбувається в навчальному закладі і цьогоріч була проведена 20 квітня 2021 р.

dsc_0417.jpg

dsc_0425.jpg
 dsc_0434.jpg

dsc_0457.jpg
 dsc_0461.jpg
 dsc_0474.jpg

dsc_0478.jpg
 dsc_0489.jpg
 dsc_0501.jpg

У рамках проекту «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді» студенти стають учасниками багатьох мистецьких форумів, беруть участь в організації фотовиставок. В інституті систематично експонуються твори мистецтва українських художників, скульпторів, ковалів. Тільки за останній період увазі студентів були запропоновані полотна  відомого рівненського митця, члена Національної спілки художників України, голови комітету з культури, мистецтва і духовності Громадської координаційної ради у Рівненській області Віктора  Гвоздинського,  яскравої представниці нової генерації живописців Закарпаття   Ольги Кашшай,  випускників Національної академії
образотворчого мистецтва,  тощо.

dsc_0525.jpg

dsc_0527.jpg
dsc_0533.jpg

Я вважаю, ‒ наголосив ректор, ‒ що Інститут гідно виконав своє призначення і виправдав сподівання студентів, довіру їх батьків та надії майбутніх роботодавців. Я щиро бажаю Вам успішно розпочати професійну діяльність, гідно реалізувати власні здібності і таланти.
Із врученням дипломів також привітав випускників директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук, клірик Свято-Воскресенського собору м.Рівне  Василь Рудницький та ін.
Після урочистої церемонії вручення дипломів були дружні потиски рук та фото на пам’ять.