У Рівненському інституті КУП НАНУ відбувся День відкритих дверей

22 Жовтня, 2012

У Рівненському інституті КУП НАНУ 21 жовтня 2012 року відбувся День відкритих дверей, на який завітали учні шкіл–майбутні абітурієнти та їхні батьки.

З вітальним словом виступив  помічник ректора Київського університету права  НАНУ Якимчук Володимир Леонович, який розповів  про  пріоритетні напрямки розвитку та про матеріально-технічну базу  навчального закладу  і запросив усіх бажаючих здобути освіту в Рівненському інституті КУП НАНУ. Також виступила  завідувач кафедри гуманітарних дисциплін, кандидат філософських наук Українець Стефанія Ярославівна, яка розповіла присутнім про особливості вступної кампанії 2012 року, про умови конкурсного відбору, а також відповіла на численні запитання, які цікавили майбутніх студентів, а саме, про підготовчі курси та про можливість здобуття другої вищої освіти.

На завершення зустрічі перед присутніми з вітальними  музичними композиціями виступили студентки Рівненського інституту КУП НАНУ Петрук Анна-Юлія та Матчишина Анастасія. Завершився захід оглядом навчальних аудиторій, наукової бібліотеки, студентського гуртожитку, який доречі, знаходиться в одному приміщенні з Рівненським інститутом КУП НАНУ двома поверхами вище, комп’ютерного класу, нещодавно реконструйованої конференц-зали, їдальні, тощо. Окремі  учні з батьками, не зволікаючи написали заяви про вступ на підготовчі курси.