У Рівненському інституті КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

23 Лютого, 2013

У Рівненському інституті КУП НАНУ 23 лютого 2013 року відбувся день відкритих дверей, на який завітали майбутні абітурієнти та їхні батьки, а також випускники минулих років. З вітальним словом виступив  помічник ректора  Київського університету права  НАНУ В.Л. Якимчук, який розповів  про  пріоритетні напрямки розвитку та матеріально-технічну базу  навчального закладу  і запросив усіх бажаючих здобути освіту в Рівненському інституті КУП НАНУ. Виступ голови відбіркової комісії Рівненського інституту КУП НАНУ, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін, кандидата філософських наук С.Я.Українець був присвячений умовам конкурсного відбору під час вступної кампанії 2013 року. Виступили також випускники минулих років − начальник відділу правового забезпечення ТОВ «Рівнетеплоенерго» Я.О. Москаль,та помічник судді господарського суду О.А. Рижий,  які розповіли про свої  фахові досягнення та запевнили абітурієнтів у правильності вибору  навчального закладу, оскільки  Рівненський інститут Київського університету права НАНУ має власні правові традиції і тут готують справжніх юристів. Насамкінець до присутніх звернувся спеціаліст відділу профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки Київського університету права НАНУ Пилипчук О.П., який запросив абітурієнтів на навчання на  інтенсивних підготовчих курсах, прийом заяв на які триватиме до 01 березня 2013 року.

Неабияке пожвавлення  викликала екскурсія, організована студентським парламентом, та можливість неофіційного спілкування   зі  студентами.
     Завершився захід оглядом навчальних аудиторій, наукової бібліотеки, студентського гуртожитку, конференц-зали та персональної виставки картин родини Степанюків “В колоритах життя”.