У Рівненському інституті КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

23 Квітня, 2013

У Рівненському інституті КУП НАНУ 20 квітня 2013 року відбувся останній в поточному навчальному році день відкритих дверей, на який завітали майбутні абітурієнти та їхні батьки, а також випускники інших навчальних закладів, які прагнуть здобути другу вищу юридичну освіту. Розпочався захід виступом  помічника ректора Київського університету права НАНУ В.Л. Якимчука, який розповів присутнім про діяльність Рівненського інституту КУП НАНУ, відзначивши при цьому, що навчальний заклад є державною формою власності. Виступ голови відбіркової комісії Рівненського інституту КУП НАНУ, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін, кандидата філософських наук С.Я.Українець був присвячений умовам конкурсного відбору під час вступної кампанії 2013 року.

Насамкінець виступив випускник РІ КУП НАНУ Андрій Крутень, який запевнив абітурієнтів у правильності вибору навчального закладу та переваги навчання у ньому.

Неабияке пожвавлення викликала екскурсія, організована студентським парламентом, під час якої були оглянуті навчальні аудиторії, наукова бібліотека, студентський гуртожиток та  конференц-зала. Абітурієнти також мали можливість неофіційного спілкування  зі  студентами.