У Рівненському інституті КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему : „Проблема людини у сфері духовної культури”

23 Травня, 2011

У калейдоскопі подій, що відбуваються у Рівненському інституті Київського університету права НАН України і приурочені Дню науки, став епіцентром наукового життя закладу круглий стіл на тему „Проблема людини у сфері духовної культури”, проведений кафедрою гуманітарних дисциплін 18 травня  цього року. Студенти сумлінно готувалися до цього заходу, і сам процес підготовки  – це водночас і шлях наукового пошуку, на який дехто ступив уперше. Належить пошанувати наукові зусилля першокурсників, котрі виступили з цікавими повідомленнями, котрі нині актуалізують пошуковий простір гуманітаристики. Це, зокрема: «Магічний реалізм. Образ світу і людини» (Ірина Барилюк), «Становлення людини в період постмодернізму» (Назар Бенецький), «Авторизація міфу в художньо-естетичних пошуках  ХХст.» (Мирослава Бондарець), «Сюрреалістична естетика у постнекласичній реальності» (Наталія  Герасимчук), «Художня творчість Ієроніма Босха в антропоцентричному вимірі»   (Марина      Князєва), «Трансформація ідей давньоруського книжництва у класичній філософії України» (Покорська Марія), «Декаданс як постромантичне відкриття людської душі» (Тетяна Шевченко), “Вплив патристичної літератури на духовний світ давньокиївського суспільства” (Анастасія Процюк), «Сучасна духовна культура й особистість» (Ольга Толось), «Духовна і професійна творчість» (Максим Хілінський), тощо. Кафедра уже не вперше проводить подібні заходи. Вони стимулюють не лише науковий пошук, а є також фактором особистісного самоствердження студентів.