У Рівненському інституті КУП НАНУ відбувся майстер-клас професора Едуарда Сомерса (Бельгія)

26 Вересня, 2012

Вже традиційно студенти Київського університету права мають нагоду відвідати майстер-класи відомих світових діячів у галузі юриспруденції.
     25 вересня відбувся майстер клас на тему «Піратство та морське право» професора,  директора Морського Інституту Університету м. Гент, Бельгія,  завідувача кафедри міжнародного морського права Гентського університету,  директора відділення підготовки наукових кадрів у сфері портових і морських наук (Університет м. Гент) Едуарда Сомерса.
     Зустріч зі студентством, викладачами Рівненського інституту КУП НАНУ була надзвичайно жвавою та цікавою, адже, по-перше, професор розмовляв англійською мовою, по-друге, тема, яку презентував є надзвичайно цікавою. Незважаючи на те, що на майстер класі були присутні і першокурсники, вони були приємно вражені лекцією відомого професора.

За словами ректора Київського університету права НАН України, Заслуженого юриста України, професора Юрія Ладиславовича Бошицького, майстер-класи відомих світових юристів розширюють рамки розуміння студентів, спонукають до розвитку. Тому значний акцент у нашій міжнародній науковій роботі ставимо саме на зустрічі із подібними особистостями.