У Рівненському інституті КУП НАНУ відбувся навчально-виховний захід правові ігри ” Брейн – ринг”

2 Квітня, 2013

Його ініціатором стала куратор групи Пц-41, ст. викладач  кафедри спеціальних юридичних дисциплін С.Л. Повзун. До складу журі увійшли помічник ректора КУП НАНУ В.Л. Якимчук, а також  доцент кафедри спеціальних юридичних дисциплін  Н.Т. Андріанова та інспектор з виховної та методичної роботи Н.М. Сумченко. У проведенні правових ігор мали змогу взяти участь усі без винятку студенти, оскільки розроблені завдання передбачали змагання між собою не тільки команд-учасниць («Молоді юстиніанці» та «КТС – кваліфіковані, товариські та кмітливі»), але й активну участь вболівальників. Студенти взяли участь у таких конкурсах: «Правознавча бліц-розминка»,  «Інтелектуальний штурм», «Юридична математика», «Пантоміма» для вболівальників, «Юридичний марафон», «Права та обов’язки» − змагання капітанів, «Бліц-опитування  вболівальників», «Юридична консультація», «Юридичні анаграми».

Належить визнати, що основною цінністю правових ігор є те, що вони суттєво сприяють зростанню інтересу студентів до вивчення різних галузей права і засвоєння навчального матеріалу на якісно вищому рівні. Шляхом проведення таких заходів активізується навчальний процес, розвивається творче, логічне і нестандартне мислення. Ці ігри сприяють кращому засвоєнню термінів і понять, стимулювають студентів до роботи з першоджерелами та додатковою літературою, тренують їх пам’ять, розвивають кмітливість, виробляють вміння застосовувати здобуті знання на практиці.

Бажання здобути реванш  у грі стало стимулом до ретельної підготовки шляхом повторення пройденого навчального матеріалу.  Студенти ще раз пересвідчилися в істинності мудрих  афоризмів древніх римлян: „Repeticio est mater studiorum” (Повторення – мати навчання).
   А переможцями цього захопливого  інтелектуального турніру стали «Молоді юстиніанці» на чолі із капітаном Андрієм Стариком (група Пц-41).