У Рівненському інституті КУП НАНУ здобувачі другої вищої освіти здали державний іспит

25 Лютого, 2021

24 лютого 2021 року  13 випускників групи ПО – 41 (друга вища освіта) склали комплексний екзамен з навчальних дисциплін «Теорія держави і права», «Цивільне право та цивільний процес», «Кримінальне право та кримінальний процес» на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр».
    Перед проведенням іспиту з вітальним словом до присутніх звернувся директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України В.Л.Якимчук, побажав успіхів у випробуваннях, подолання всіх труднощів та впевненості у своїх силах.

dsc_9417.jpg
dsc_9422.jpg

dsc_9416.jpg

Головою Екзаменаційної комісії став Ю. А. Кармазін–український політичний діяч, народний депутат України 2-го, 3-го, 4-го, 6-го скликань, заслужений юрист України, суддя, державний радник юстиції 3 класу, почесний працівник прокуратури, голова Партії захисників Вітчизни, який впродовж тривалого часу є партнером та другом Київського університету права НАН України. Ще в 2010 році Юрію Анатолійовичу було присвоєно почесне звання «Почесний доктор Київського університету права Національної академії наук України», яке є найвищою відзнакою університету.

dsc_9430.jpg

dsc_9432.jpg

За словами п. Кармазіна в переважній більшості випускники виявили високий рівень підготовки, відповідаючи на запитання – орієнтувались в новаціях вітчизняного та міжнародного законодавства, показали  ґрунтовні знання Конституції України, що було надзвичайно приємно Юрію Анатолійовичу, адже він є співавтором діючої Конституції.
     Адміністрація Рі КУП НАНУ , професорсько-викладацький склад і студенти молодших курсів вітають випускників з цією подією, бажають подальших перемог і успіхів, бадьорості духу, активності і міцного здоров’я.
     Попереду у молодих людей, за бажанням, продовження навчання у КУП НАНУ та здобуття вищої освіти за ступенем «Магістр».