У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулася 26 церемонія вручення дипломів випускникам 2024 року

24 Липня, 2024

Її відкрив ректор заслужений юрист України Юрій Бошицькийякий очолив почесну делегацію працівників Київського університету права НАН України у складі проректорів та представників науково-педагогічного колективу КУП НАНУ.

З вітальним словом до випускників Рівненського інституту звернулися голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, директор департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевськийкерівниця Центру професійного розвитку педагогічних працівників Рівненської міської ради Мирослава Жовтан, голова Рокитнівської селищної ради Григорій Таргонський, директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булигапрофесор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін, доктор юридичних наук Руслан Чорнолуцькийначальниця управління освіти Дубенської міської ради Наталія Іваницькапрезидент студентського парламенту РІ КУП НАНУ Владислава Стецюк та ін. Емоційно піднесеним стало вручення грамот за активну участь у науковому та громадському житті інституту кращим випускникам, серед яких: Василина Василевська, Катерина Ковальчук, Кароліна Ковалик, Іванна Нікіфорук, Олександра Миколів, Катерина Омельчук, Олег Сєрков, Владислав Коберник, Давид Юрчук, Максим Таюк, Назарій Федоров, Ярослав Стецюк, Дарія СмицькаРазом з грамотами студенти отримали цінні подарунки та сувеніри. Зокрема від юридичної фірми «Салком» була презентована книга «Механізми захисту прав в Україні (деякі науково-практичні аспекти)», від АТ «КОМІНБАНК» студенти отримали цінні канцелярські приладдя. Від Київського університету права випускникам було вручено пам’ятні брелоки, що символізують місце для зберігання майбутніх ключів до фахових знань. Особливу відзнаку голови Рівненської обласної ради Андрія Карауша отримала випускниця Катерина Ковальчук – їй було вручено пам’ятний годинник.

Наскрізною думкою свята стало твердження про те, Рівненський інститут права – це велика прекрасна родина, це команда, яка дбає про надання якісних освітніх послуг, змістовне, насичене яскравими подіями дозвілля та життя студентів. Після виголошення присяги випускника Рівненського інституту Київського університету права Катериною Ковальчук та Олегом Сєрковим розпочалася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам 2024 року.

Попри складну ситуацію, пов’язану з воєнним лихоліттям та ворожою агресією, інститут виконав своє зобов’язання перед батьками та роботодавцями – підготував кваліфікованих юристів, які будуть боротися за правову державу Україна та відстоювати її пріоритети на міжнародному рівні.

Приємно відзначити, що охочих привітати майбутню юридичну генерацію не вмістила найбільша конференційна зала інституту.

Насамкінець було традиційне фото на згадку.

Прес-Центр КУП НАНУ