У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбувся форум на тему «Як забезпечити розвиток дрібних сільськогосподарських виробників»

15 Червня, 2012

14 червня 2012 року у Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбувся форум на тему  «Як забезпечити розвиток дрібних сільськогосподарських виробників» за участю представників влади, фермерів, науковців, юристів, громадських діячів. Метою даного заходу було  – випрацювати механізм розвитку та підтримки діяльності сільськогосподарських виробників в регіоні.

Форуму передували круглий стіл «Перспективи розвитку селянських господарств Рівненщини» та дебати «Корпорації чи дрібні селянські господарства».
Організаторами комунікативних заходів є Рівненська ОДА, ГО «Молодіжний ForUm», Рівненський інститут КУП НАНУ.
     Форум «Як забезпечити розвиток дрібних сільськогосподарських виробників» транслювався он-лайн на сайті mf.rv.ua, тому долучитись до перегляду мав змогу кожен.

Як результат учасники заходу запропонували створити сільськогосподарський кооператив, що об’єднає фермерів усієї області. Окрім того, створити бренд такого кооперативу, щоб жителі краю знали місцевого виробника. А далі є перспектива створення магазинів, де продаватиметься продукція фермерів, проведення сільськогосподарських ярмарок, виставок.