У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбувся студентський історико-правовий квест

11 Жовтня, 2019

З нагоди святкування Дня юриста у Рівненському інституті КУП НАН України був проведений  інтерактивний квест. Завдання для учасників, метою яких стало ознайомлення із визначними місцями та пам’ятками культури міста Рівного, підготували заступник директора з навчально-виховної роботи – Марія Боровець та заступник Президента студентського парламенту – Назар Прилепа.

img-0904.jpg
 img-0905.jpg
 img-0906.jpg

img-0907.jpg
 img-0909.jpg
 img-0908.jpg

Студенти поділилися на дві команди: «Феміда» та «Правознавці». Учасники  гри  відгадували зашифровані завдання-загадки і підтверджували їх виконання власним  селфі  з відповідним об’єктом. У процесі виконання  завдань оцінювалася креативність, швидкість та якість.
Першість у цій інтелектуально-логічній грі здобула команда студентів першого курсу «Феміда».  Вітаємо переможців і бажаємо їм надалі активно долучатися до заходів, які дозволяють краще адаптуватися до навчання в РІ КУП НАНУ, виявляти власні інтелектуальні здібності та відчувати командний дух.