У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбувся традиційний конкурс краси «Міс Феміда – 2011»

4 Квітня, 2011

У Рівненському інституті Київського університету права НАН України 28 березня відбувся традиційний конкурс краси «Міс Феміда – 2011», мета якого  – залучення студентів до творчості, змістовного проведення дозвілля, підвищення загальнолюдської та сценічної культури майбутніх фахівців.

У конкурсі, який проходив в дискоклубі  «Магнат», участь взяли 8 красунь-студенток РІ КУП НАН України:

• Дулевич Катерина – студентка 1- го курсу
  • Сіончук Юлія – студентка 1- го курсу
  • Римарук Катерина – студентка 1- го курсу
  • Дроздюк Ольга – студентка 1- го курсу
  • Тищук Юлія – студентка 2- го курсу
  • Шевчук Анна – студентка 2- го курсу
  • Павлій Юлія – студентка 2- го курсу
  • Чубай Павлина – студентка 4- го курсу

Помилуватися грацією, оцінити силу краси, зібралися шанувальники з усього Рівного.
     Вже стало традицією, що до організації і проведення конкурсу долучаються представники влади Рівненщини.

Цьогорічний конкурс мали честь оцінювати високопрофесійне журі у складі якого були:

–    Лариса Степанівна Серватович – заступник начальника Головного управління юстиції в Рівненській області;

–   Володимир Ярославович Іващук – суддя апеляційного суду Рівненської області, доцент Рівненського інституту КУП НАН України;
–  Олександр Ілліч Мацегорін
– канидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедрою цивільного та
трудового права Київського університету права Національної Академії наук
України;

–    Анна Друзенко – учасниця конкурсу «Таврійські ігри», переможниця конкурсу «Міс України – 2000»;

–  Микола Сергійович Глотов – керівник центру права Рівненської обласної громадської організації: «Комітет виборців України».

Після кожного виступу, журі об’єктивно оцінювало таланти та можливості конкурсанток, їх рівень інтелектуальних здібностей, комунікативність, сценічну майстерність.

Кожна з учасниць конкурсу презентувала членам журі та віп-гостям свої таланти.
     Складні номери у прекрасному виконанні, кольорові барви розкішних суконь перетворили змагання на гарну виставу –  конкурсантки виходили на сцену  у коктельних сукнях, продемонструвати свою неповторність у конкурсі «Вихід у діловому стилі», щире захоплення викликав королівський «Вихід у вишуканих весільних сукнях», а у фіналі «Вихід у вечірніх сукнях».

Володарками призових місць стали:

Павлій Юлія студентка 2- го курсу; «Міс Шарм»;

Чубай Павлина студентка 4- го курсу; «Міс елегантність» «Міс глядацьких симпатій»;

Дулевич Катерина студентка 1- го курсу, «Міс грація»;

Дроздюк Ольга студентка 1- го курсу; «Міс спокусливість»;

Римарук Катерина студентка 1- го курсу; «Міс вишуканість»;

Тищук Юлія студентка 2- го курсу; «ІІ Віце Міс – 2011»;

Сіончук Юлія – 1- го курсу, «І – Віце Міс – 2011»;

Перемогу у конкурсі «Міс Феміда – 2011» віборола  – Шевчук Анна, яка також стала володаркою титулу «Міс Дружба».

Учасниці конкурсу нагороджені цінними подарунками, які люб’язно надані спонсори та організатори.

Незважаючи на те, що у Рівненському інституті постійно відбуваються цікаві культурно-мистецькі виховні заходи, різноманітні змагання і конкурси, та саме від цього конкурсу завжди очікується щось незвичайне і феєричне. Організація і режисура свята справді виявилися на висоті. Відчувалися нові ідеї, захоплюючий сюжет, оригінальність, втілення певної родзинки, що дозволяють відрізнити один конкурс від іншого. Саме завдяки художньому керівнику, керівнику танцювального колективу Міщук Олені, Міщук Діані, Федорчук Вікторії, та обдарованим студентам, ведучим, КВК – команді, конкурс став чудовим святом.

Учасниці особистим прикладом довели, що для кожної жінки дуже важливо бути зажди красивою і упевненою у собі. Цього можна досягнути, якщо наполегливо і цілеспрямовано йти до поставленої мети.

Залишається лише додати, що переможниці конкурсу представлятимуть Рівненський інститут Київського університету права у базовому закладі на конкурсі краси – 2011р.

Феєричне шоу закінчилося, але не закінчується в молодих серцях бажання кохати і бути коханими, проявляти себе на сцені і знаходити нових друзів, одержувати нові нагороди і дарувати оточуючим свої таланти і красу.