У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбувся тиждень права

12 Грудня, 2014

Під час тижня права відбулись заходи, що спрямовані на підвищення рівня правової культури. Студенти університету та всі охочі мали можливість поспілкуватись на круглих столах, які проходили з 08 по 11 грудня 2014 року, із знаними юристами Рівненської області.
     Необхідно підкреслити, що в Україні щороку в тиждень, що включає День прав людини, який відзначається в світі на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини, проводиться Всеукраїнський тиждень права. Відповідно  до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.09.14р. №815-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2014 році Всеукраїнського тижня права» з 08 по 14 грудня 2014 року в стінах Рівненського інституту Київського університету права НАН України проходили спільні заходи Управління юстиції у Рівненській області та кафедри спеціальних юридичних дисциплін РІ КУП НАН України в рамках Всеукраїнського тижня права.

У  РІ КУП НАНУ тиждень права розпочався семінаром на тему «Європейський суд з прав людини як суб’єкт захисту прав українських громадян», який провела  заступник начальника головного управління юстиції у Рівненській області Лариса Степанівна Серватович. Студентам було запропоновано і низку майстер-класів, а саме: «Практика застосування запобіжного заходу у вигляді застави за КПК України», організований адвокатом, кандидатом юридичних наук, завідувачем кафедри спеціальних юридичних дисциплін РІ КУП НАН України Артуром Гагіковичем Мартіросяном; «Як внести зміни до актів цивільного стану», проведений начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Головного управління юстиції у Рівненській області Вітою Іванівною Оводюк та «Система електронних торгів арештованим майном», що пройшов під егідою  заступника начальника Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Рівненській області Сергія Вікторовича Дмитрієнка.

Проведення Всеукраїнського тижня права у стінах Рівненського інституту Київського університету права НАН України значною мірою сприяє підвищенню рівня правової культури студентів та мешканців Рівненщини, а також інформованості про конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації і захисту.