У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відзначили 68-у річницю Дня звільнення Рівного від німецьких окупантів

14 Лютого, 2012

З цієї нагоди студенти І курсу Вадим Бондар, Софія Юрків, Денис Бабіцький, Вікторія Заславська, Олександр Михальчук, Сергій Охремчук, Вікторія Богданець, Григорій Козлітін, Сергій Пастощук та ін. відвідали Рівненський краєзнавчий музей, де детальніше познайомилися із подіями того дня та діяльністю підпільних антигітлерівських організацій під керівництвом М.М. Остафова та П.М. Мірющенка. Особливе зацікавлення під час екскурсії викликала постать радянського  розвідника М.І. Кузнецова (Пауля Зіберта), довкола якого донині тривають дискусії в колах істориків.

Після закінчення екскурсії студенти вшанували пам’ять загиблих захисників Рівного хвилиною мовчання.