23 Червня, 2021

22 червня 2021 року У Рівненському інституті Київського університету права НАН України завершилась підсумкова атестація 25 здобувачів вищої освіти 4 курсу денної форми навчання ( в тому числі зі скороченим терміном підготовки).

dsc_0367.jpg

dsc_0369.jpg

dsc_0355.jpg

До складу екзаменаційної комісії увійшли: голова ЕК Юрій Анатолійович Кармазін– доктор філософії, професор, заслужений юрист України, народний депутат України 4-х скликань, голова Партії захисників Вітчизни; Володимир Леонович Якимчук – директор РІ КУП НАНУ; Віктор Євгенович Ткачук – к.ю.н., доцент кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАНУ; Галина Василівна Денісова – к.ю.н., доцент кафедри спеціальних юридичних дисциплін РІ КУП НАНУ, Анна Романівна Грицюк – старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАНУ.
   Розпочався іспит з хвилини мовчання, адже 22 червня, згідно Указу Президента України № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року, визначено Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, під час якої загинув кожен п’ятий українець.
   Після цього Володимир Леонович побажав здобувачам гарних успіхів у складанні екзамену, впевненості у своїх силах, натхнення та ентузіазму.
Загалом, підсумкова атестація пройшла досить успішно, студенти продемонстрували достатньо високий рівень знань, а зауваження та професійні поради, які давав Юрій Анатолійович Кармазін, підтверджені його багаторічним досвідом та досконалим знанням законодавства України, беззаперечно полегшуватимуть сходження нинішніх випускників по юридичних кар’єрних сходинках.