У Рівненському інституті Київського університету права НАН відбувся День відкритих дверей

27 Березня, 2012

24 березня 2012 року о 12 годині в Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України пройшов  День відкритих дверей.     Для гостей та  абітурієнтів було проведено екскурсію по навчальному закладу ознайомлено з науково-технічною базою інституту,порядком діяльності бібліотеки, науковими досягненнями та основними напрямами діяльності студентського самоврядування Рівненського інституту КУП НАН України.

Також відбувся  вітальний концерт на якому Керуючий справами Рівненського інституту  КУП НАН України Савчин М.В. та завідуючі кафедрами Українець С.Я., Оверчук С.В.   запрошували абітурієнтів  до вступу в наш навчальний заклад.      По закінченню вітальної програми ведучі  наголосили про інтенсивні підготовчі курси які триватимуть з 1 квітня по 1 травня 2012 року.