У Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України відбувся день відкритих дверей

20 Березня, 2017

Цей захід зібрав цьогорічних випускників загальноосвітніх шкіл та коледжів міста Рівне та області. Абітурієнти отримали гарну можливість безпосередньо поспілкуватися з науково-педагочним колективом інституту, а також представниками студентського самоврядування.
     Відкрив зустріч директор РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук, який окреслив стратегію розвитку навчального закладу, його здобутки та інноваційні проекти, що втілюються в життя під керівництвом ректора, заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького.
     Увагу вступників викликали також виступи завідувача кафедри спеціальних юридичних дисциплін Артура Гагіковича Мартіросяна, завідувача кафедри зальнотеоретичних правових дисциплін Сергія Володимировича Книша, старшого викладача цієї кафедри  Марі Анатоліївни Боровець.

Про умови вступної кампанії 2017 року розповіла завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Стефанія Ярославівна Українець. Особливо емоційним був виступ президента студентського парламенту інституту Софії Олексійовець.
     Завершився день відкритихдверей традиційною екскурсією закладом.

Прес-центр КУП НАНУ