У Рівненському інституті Київського університету права відбулося вручення дипломів європейського зразка

15 Липня, 2015

Зважаючи на євроінтеграційні стандарти вищої освіти, зусиллями ректора професора Юрія Ладиславовича Бошицького цього року студентам  Рівненського інституту Київського університету права вручено  дипломи  європейського зразка.
     На думку ректора, цей факт є   свідченням того, що національний освітній простір коеволюціонує з європейським.  Курс на інтеграцію до Європейського Союзу ініціює зміну парадигми вищої школи, що вимагає використання таких механізмів, засобів та інструментарію, які забезпечать ефективність процесу реформування за стандартами європейської освіти. Інтеграція вищої освіти до європейського освітнього простору стає стратегічно обумовленою і закономірною.  Про це свідчать численні майстер-класи відомих  європейських фахівців права, міжнародні конференції, присвячені актуальним правовим проблемам, які проводилися у Київському університеті права та Рівненському інституті.

Безперечно,  дипломи європейського зразка – це шанс освоїти нові виміри права на європейських теренах.