У Рівненському інституті права КУП НАНУ відбулася олімпіада з основ правознавства

28 Березня, 2024

Її учасниками стали випускники шкіл міста Рівного та області. Вони отримали можливість не тільки позмагатися за право переможця, але й глибше пізнати професію юриста, поспілкуватися з педагогічним та студентським колективом інституту.

В урочистій актовій залі  їх радо вітали директор інституту Іван Вєтров, завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін к.ю.н. Віктор Ткачук, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Стефанія Українець, старші викладачі кафедр Андрій Холоденко та Анна Дикун, директори шкіл, вчителі основ правознавства. Високе визнання заходу засвідчили своєю присутністю консультантка КУ «ЦПРПП» Рівненської міської ради Тетяна Грещук, очільниця управління освіти Дубенської міської ради Наталія Іваницька, учителі з основ правознавства рівненських ліцеїв №№ 8,15 Валентина Токмакова та Олег Рижковський, які були запрошені до складу журі та апеляційної комісії, директори дубенських ліцеїв №№ 6, 7 Марія Іванова та Ніна Поліщук.

Особливо трепетною стала мить оголошення результатів олімпіади. Так, перше місце виборов учень Рівненського ліцею «Лідер» Богдан Гичун, друге  місце завоювала учениця обласного наукового ліцею м. Рівне Юліана Костюк, третє місце поділили між собою учениця Рокитнівського ліцею №1 Ірина Пінчук та учень Млинівського ліцею № 2 Сава Рачинський. Як виняток, четверте місце було присуджено учениці Рівненського обласного наукового ліцею Богдані Падучак. Переможці отримали за свою інтелектуальну перемогу також іменні сертифікати відповідно на суми 7, 4 і 3 тис. грн, якими зможуть скористатися при вступі у Рівненський інститут Київського університету права НАН України. Особливу вдячність за взірцеву підготовку вихованців висловив вчителям директор Рівненського інституту Іван Вєтров.

Завершення заходу було емоційно піднесеним: екскурсія інститутом, неформальний обмін враженням і спільне фото на пам’ять.

Усі учасники висловили слова вдячності оргкомітету інституту за гарно організовану олімпіаду.

Переглянути відео за посиланням