У Рівненському інституті пройшли збори мешканців гуртожитку

29 Вересня, 2020

28 вересня 2020 року адміністрація інституту зібрала мешканців гуртожитку для обговорення питань проживання в ньому в період епідемії коронавірусу. Директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України В.Л.Якимчук  зазначив, що гуртожиток, так само, як і навчальні аудиторії, забезпечені миючими, дезінфекційними засобами у повній мірі, систематично здійснюються протиепідемічні заходи для запобігання появи та поширення інфекції. Директор звернувся до присутніх з проханням перебувати у захисній масці поза межами кімнати, користуватися спиртовмісними антисептиками на вході, утримуватися від контакту з іншими особами, які мають симптоми респіраторних захворювань, при виявленні у себе симптомів респіраторних захворювань одразу самоізолюватися.

dsc_9005.jpg

dsc_9004.jpg

dsc_9006.jpg

Комендант Л.М. Денищич ознайомила першокурсників з умовами проживання в гуртожитку, озвучила головні правила проживання, нагадала мешканцям про дотримання дисципліни, закликала студентів та мешканців берегти своє здоров’я та націлила на тісну співпрацю з керівництвом вузу.
    Для забезпечення контролю та вирішення господарсько-адміністративних питань було обрано старосту гуртожитку. Ним стала Годунко Валерія, а старостами 4-го та 5-го поверхів – Супрунюк Оксана та Столярчук Олександр.