У Рівненському інституті ректор КУП НАН України Юрій Бошицький провів робочу нараду з науково-педагогічним колективом

25 Вересня, 2020

Передусім було висловлено багато гарних привітань з початком навчального року, який розпочався в інституті злагоджено та організовано. Ректор підкреслив вміння колективу долати тимчасові труднощі і працювати в умовах, що вимагають наполегливості та творчості, що, зокрема, підтвердили результати вступної кампанії.

dsc_8988.jpg

dsc_8982.jpg

dsc_8980.jpg

«Ми отримали достатньо підготовлених до навчання першокурсників. Ще вищим має бути рівень їх професійної підготовки у стінах інституту», ‒ зазначив ректор, націливши колектив на використання в освітньому процесі інтернет-технологій і таких форм навчання, які мобілізують на успіх. Аналіз роботи колективу мав розлогий і зважений характер, з поля зору ректора не випала жодна ланка роботи. Спонукаючи педагогів до відкритого діалогу, ректор підкреслив, наскільки важливим є їхнє уміння залучити студентів до наукової роботи, до участі у міжнародних проектах, що нині набувають усе більшої ваги. На нараді ішлося про рівень організації і проведення вступної кампанії та можливості її оптимізації у новому навчальному році, організацію  навчально-виховного процесу, наукової роботи інституту та роботи студентських наукових гуртків, можливості оприлюднення фахових здобутків у наукових виданнях та низку інших проблем.
    Особливий акцент було поставлено на проблемах збереження здоров’я та неухильне дотримання карантинних вимог. На нараді також виступили директор інституту Володимир Якимчук, завідувачі кафедр та викладачі.
    На завершення наради Юрій Ладиславович подарував бібліотеці інституту нові книги, серед яких не тільки навчально-наукові та довідкові видання, а й художні тексти, які  стануть яскравою сторінкою дозвілля студентів.