У Рівненському інституті відбудеться конкурс гармонії, краси та інтелекту “Міс феміда – 2012”

13 Квітня, 2012

Конкурс гармонії, краси та інтелекту  в рамках проекту Київського університету права НАН України «Майбутнє України в  руках талановитої молоді» відбудеться вже п’ятий рік поспіль у квітні місяці. Не випадково обраний період його проведення — весна. Адже саме ця пора року символізує дівочу красу. Звісно, що в Рівненському інституті Київського університету права НАН України  навчаються розумні дівчата – майбутні юристи.      Цього року бажаючих дівчат взяти участь в конкурсі було більш ніж очікувалось. Після відбіркового туру, який провів партнер та спонсор конкурсу модельне агентство «Панна», у фінал пройшли кращі 10 студенток: Мединська Руслана, Князєва Марина, Потапчук Оксана, Покорська Марія, Дроздюк Ольга, Шкаравецька Юлія, Левченко Тетяна, Юрків Софія, Жабчик Інна, Римарук Катерина.

Також до проведення конкурсу «Міс феміда – 2012» приєдналися і спонсори: ,будівельна компанія «Спортелітбуд», туристична фірма «Вояж», рекламний маркет «Неомарк», рекламна агенція «БюроМарт», РОМГО «Молоді регіони» модельна агенція «Панна», готельний комплекс «Хутір», бюро перекладів «Всесвіт», фотосалон «Фото +», ательє пошиття одягу «Арт лайф»,перукарня «Енжелс», крамниця квіткового дизайну «Декор центр». Також  задіяні  засоби масової інформації – відомі телеканали регіону,- «Рівне 1», РТБ, «Сфера», друковані видання «Рівне вечірнє», «ОГО»«Рівне Ракурс».

Проект «Майбутнє України в руках талановитої молоді» створено для студентів-правознавців та всіх, хто прагне до розвитку,  творчої самореалізації. Він має  духовно-збагачувальний характер і спрямований на виховання національно-свідомої особистості студентів Рівненського інституту Київського університету права НАН України, підвищенню загальнокультурного рівня розвитку студентів. Проект надає можливість реалізувати студентству не тільки свої інтелектуальні здібності, а й розкрити творчий потенціал.     Керівництво  Київського університету права НАН України сподівається, що цей проект сприятиме всебічній реалізації особистості студентів, адже в людині повинно гармонійно поєднуватися багатий внутрішній світ, інтелект та приваблива зовнішність.     Рівненський інститут Київського університету права НАН України бажає всім учасницям творчого натхнення та перемоги!

Чекаємо Вас 28 квітня 2012 року в нічному клубі «Лагуна»  о 17.00

За більш детальною інформацією, та запрошеннями  звертайтеся mariia_p@ukr.net

0362-62-05-89
093-27-14-363 Пясецька Марія Русланівна.