У Рівненському інституті відбулася зустріч зі студентським активом КУП НАНУ

11 Жовтня, 2018

Студенти Київського університету прибули у складі почесної делегації, яку очолив керівник відділу сертифікації захисту даних Національного органу по захисту даних і свободи інформації апарату президента Угорщини Аттіла Кішш.
        Разом зі студентами Рівненського інституту вони взяли участь у майстер-класі «Сучасні проблеми охорони персональних даних  в Угорщині та країнах Європи». Після жвавого обговорення актуальної юридичної проблематики відбулася конструктивна розмова про перспективи співпраці у різних сферах студентського життя. Ішлося передусім про участь у конференціях, спільному проекті «Ерудит» та організації студентського дозвілля. Президент студентського парламенту КУП НАНУ Олена Давидова та її заступник Василь Скрипник висловили низку міркувань з приводу означених векторів спільної діяльності та обговорили можливість більш тісного діалогу. Рівненський інститут на цій зустрічі представила Анжеліка Линнік, яка активно працює над важливими студентськими науковими проектами в інституті і взяла участь у роботі шостої Міжнародної літньої школи “Право Європейського Союзу та європейська інтеграція південного Кавказу” та міжнародному конкурсі з питань захисту персональних даних, що відбувся  17 вересня 2018 року у місті Будапешт (Угорщина) в рамках угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Національним департаментом по захисту даних і свободи інформації.
          Гарні враження від зустрічі та екскурсія Лебединкою ‒ усе це довго зігріватиме студентів в екстрімі столичного мегаполісу.