У Рівненському інституту КУП НАН України відбулися вибори Президента студентського парламенту

17 Вересня, 2021

15 вересня 2021 року студенти навчального  закладу  шляхом прямого таємного голосування  обирали свого лідера.  На посаду Президента балотувалося три кандидати, з-поміж яких найбільшу кількість голосів отримала студентка ІІ курсу Катерина Степанець, яка представила найбільш ґрунтовну та вмотивовану програму майбутньої діяльності.

as.jpg

asd.jpg
asdf.jpg

Вітаємо з перемогою на виборах новообраного Президента студентського парламенту  Степанець  Катерину та бажаємо, щоб студентський парламент, який вона очолить, продовжив кращі креативні традиції попередників і вніс нові елементи у розвиток студентського самоврядування Рівненського інституту Київського університету права НАН України.