У Рівному відбувся семінар судді Верховного Суду України Василя Гуменюка з проблем прав власності

16 Листопада, 2011

В органному залі Рівненської обласної філармонії відбувся семінар судді Верховного Суду України Василя Гуменюка з проблем прав власності. Захід організовано Віце-президентом Спілки адвокатів України, Головою Рівненського обласного відділення Спілки адвокатів, доцентом Рівненського інституту КУП НАН України, к.ю.н. Павлом Луцюком. Рівненський інститут має давні, тісні зв’язки зі Спілкою адвокатів України. Чимало студентів нашого інституту вдало здали кваліфікаційні іспити, стали відомими в Рівному адвокатами та були присутні на цьому заході. Від Рівненського інституту КУП НАН України на семінарі був присутній завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін, кандидат юридичних наук Сергій Оверчук.
    Проблемні питання визнання прав власності стали основною темою семінару судді Василя Гуменюка. Особливу увагу суддя приділив колізіям права у сфері законодавчого регулювання відносин власності та змінам у законодавстві, зокрема, щодо приватизації кімнат у гуртожитках. Багато часу було приділено актуальним питанням визнання права власності на незавершене будівництво, віндикації, відшкодуванню шкоди тощо. Присутні в залі адвокати мали змогу отримати відповіді на власні запитання від судді Верховного Суду України та обговорити спірні моменти судової практики.
   Проведення в Рівному семінарів відомих правників стало позитивною тенденцією юридичного життя в нашому місті.