У стінах Рівненського інституту Київського університету права НАН України відбувся «День відкритих дверей»

3 Квітня, 2021

Завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Матвійчук О.В. розповіла про загальні правила прийому до РІ КУП НАН України на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти; запросила у стіни навчального закладу батьків та друзів відвідувачів «Дня відкритих дверей», наголосивши про наявність можливості навчатися особам, які вже здобули професійно-технічну чи вищу освіту. Олена Вікторівна акцентувала увагу і на можливості відвідувачів заходу та їх знайомих отримати вищу освіту за другим рівнем вищої освіти «Магістр».

dsc_9680.jpg

dsc_9687.jpg
dsc_9688.jpg

Завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Українець С.Я. зосередила увагу учнів на цікавому студентському житті у стінах РІ КУП НАН України, можливостях розвиватися та брати участь у різних заходах, які проводить інститут. Стефанія Ярославівна розповіла не лише про навчальну програму у закладі, але і насичене наукове життя у стінах інституту, зокрема про проведення наукових конференцій. Матвійчук О.В. продемонструвала примірник збірника матеріалів Х Всеукраїнської конференції «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні», яка відбулася минулоріч, і буде проведена в Рівненському інституту КУП НАН України в 11-й раз у квітні 2021 р.

dsc_9689.jpg

dsc_9692.jpg

dsc_9694.jpg

Завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Якимчук О.О. розповіла про переваги навчання в РІ КУП НАН України (зважена і поміркована вартість освітніх послуг, кваліфікований викладацький склад, значний досвід навчального закладу на ринку освітніх послуг, зручне розташування навчального корпусу у центрі міста поруч з рекреаційною зоною, наявність власного гуртожитку, можливість навчання на «військовій кафедрі») та перспективи працевлаштування випускників інституту. Оксана Олександрівна згадала імена студентів, які навчалися в РІ КУП НАН України і досягли успіхів на професійній ниві, нині працюють суддями та адвокатами, займають керівні посади в органах юстиції та поліції, на підприємствах і в установах.
   Після спілкування у конференц-залі, відвідувачі заходу наочно ознайомилися з чудовими умовами отримання освітніх послуг студентами, які пропонує навчальний заклад. Учням було проведено екскурсію навчальним корпусом, його аудиторіями та науковою бібліотекою.
   Завідувач бібліотеки Сіончук О.П. розповіла про різноманітність книжкового фонду, послуги, які надаються бібліотекою для студентів, Оксана Пилипівна запевнила відвідувачів у сприянні їх подальшому освітньому зростанні, який можна отримати у стінах Рівненського інституту.
   Наприкінці зустрічі учні відвідали експозицію картин художниці Ольги Кашшай, члена Національної спілки художників України, яка відбувається у холі навчального закладу.
  Адміністрація Рівненського інституту КУП НАН України сподівається зустріти учнів, які сьогодні відвідали навчальний заклад, влітку, під час подання заяв та документів до приймальної комісії, та спілкуватися наступні чотири роки.