Участь юридичнї клініки “Фенікс” КУП НАНУ у Всеукраїнському тижні права

17 Квітня, 2010

Юридична клініка “Фенікс” КУП НАН України взяла участь у Київському форумі “ПРАВНИКИ – СУСПІЛЬСТВУ”, який проходив у рамках ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ПРАВА в приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва “Український дім” 15-17 квітня 2010 р. Під час форуму 20 студентів-консультантів ЮК “Фенікс” здійснювали безоплатну правову допомогу шляхом надання безкоштовних юридичних консультацій. Так, протягом трьох днів, студентами-консультантами була надана юридична допомога 80 громадянам серед яких були також громадяни Росії та Білорусії.

Консультації надавались переважно у цивільних, шлюбно-сімейних, адміністративних, трудових справах та справах пов’язаних із захистом об’єктів інтелектуальної власності.

Студенти-консультанти прослухали майстер-класи провідних юристів України та зарубіжжя, зокрема керівника Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України Василя Борденюка “Місцеве самоврядування у контексті децентралізації державної влади”, Урядового уповноваженого Європейського Суду з прав людини Юрія Зайцева “Європейська конвенція з прав людини: “санітар” національного правопорядку?”, суддів Конституційного Суду України Віктора Шишкіна “Суд та прокуратура у здійсненні правосуддя” та Володимира Кампо “Роль і значення Конституційного Суду України”, професора Василя Кисіля “Успішна юридична кар’єра: як поєднати шляхи професора права та юриста-правника”, партнера ЮФ “Кліффорд Чанс” СНД (Москва) Андрія Донцова “Злиття і поглинання у практиці міжнародних компаній”, адвокатів Ігоря Голованя “Як досягти успіху в юридичному бізнесі”, Олексія Резнікова “Як стати успішним юристом” та інших відомих юристів, Армена Хачатуряна “Залучення фінансування на зовнішньому ринку: юридичні аспекти організації угод” та ін.

За активну участь у роботі Київського форуму, колектив ЮК “Фенікс” нагороджений відзнаками Координаційної ради молодих юристів України при міністерстві Юстиції України і Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Київській області та Міжнародного благодійного фонду “Фундація юридичних клінік України”.