Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

Участь представників КУП НАНУ на Всеукраїнських зборах юристів України

6 Жовтня, 2010

      05 жовтня, у Національному палаці «Україна» відбулися Всеукраїнські збори юристів України. Захід було приурочено до професійного свята – Дня юриста, що відзначається в Україні 8 жовтня, та проведено за ініціативи Міністерства юстиції та Адміністрації Президента України. До участі у зборах були запрошені провідні українські юристи, науковці, юридична громадськість.


      
Приємно відзначити, що за особистим запрошенням Міністра юстиції України О.В.Лавриновича, на цей урочистий захід були запрошені представники КУП НАН України.      
У заході взяли участь юристи-державні діячі, керівники судових органів та державних органів юридичного профілю, керівники вищих навчальних закладів, академічних установ, громадських організацій юридичного спрямування. За підсумками Всеукраїнських зборів юристів було ухвалено спеціальну заяву,
у якій було проголошено про необхідність фахової підтримки державницького курсу реформ.


        Також було звернення до всіх колег-юристів відповідально та сумлінно взяти участь у реалізації дієвих і конструктивних заходів, спрямованих на утвердження верховенства права та дальший демократичний розвиток українського суспільства, покращення життя громадян України.


Текст виступу Президента України Віктора Януковича
Текст виступу Міністра юстиції України Олександра Лавриновича

Заява Всеукраїнських зборів юристів (виголошено 5 жовтня 2010 року)