Участь представників Рівненського інституту КУП НАНУ в засіданні персонального штабу “Вступна кампанія-2012” з очільниками області

8 Червня, 2012

7 червня 2012  року  о 14  год.   у    приміщенні     обласної    державної адміністрації відбулося розширене засідання персонального   штабу „Вступна кампанія 2012 року” за  участю заступника  голови облдержадміністрації О. Губанова, голови  постійної комісії Рівненської  обласної  ради з  питань  науки, освіти, культури та  духовності  С.Левицької, начальника управління  освіти   і  науки   облдержадміністрації І.Вєтрова, представників управління Служби безпеки України в Рівненській області, управління Державної  служби боротьби з  економічною злочинністю УМВС України  в  Рівненській  області, керівників вищих та професійно-технічних навчальних закладів  області, громадськості  та  студентства, серед запрошених були також представники Рівненського інституту Київського університету права НАН України , заступник керуючого справами РІ КУП НАН України Віктор Люстюк та інспектор з методичної та виховної роботи Сумченко Наталія. Головні проблеми які розглядалися на цьому засіданні це,-  організація проведення вступної кампанії 2012 року; проблеми вступної кампанії у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації області державної форми власності; проблеми вступної кампанії у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації області недержавної форми власності; вступна кампанія у вищих навчальних закладах І – ІІ рівнів акредитації області: проблеми та ризики; організація вступної кампанії 2012 року у професійно-технічних навчальних закладах області.

З доповіддю щодо організації вступної кампанії 2012 року виступив начальник управління  освіти   і  науки   облдержадміністрації І.Вєтров.  В обговоренні взяли участь ректор Національного університету водного господарства та природокористування В.Гурин, ректор приватного  вищого   навчального   закладу Міжнародний  економіко-гуманітарний  університет   імені акад.. С.Дем’янчука, А.Дем’янчук, директор Рівненського   коледжу  економіки та бізнесу В.Романчук, директор Дубенської філії вищого   навчального закладу “Відкритий міжнародний  університет  розвитку людини “Україна” В.Музика, директор державного професійно-технічного навчального закладу “Рівненський центр професійно-технічної освіти, сервісу та дизайну”  М.Назарук. З метою забезпечення єдиних вимог до всіх категорій  абітурієнтів та принципів пріоритетності знань, прозорості і гласності під час організації вступної кампанії у 2012 році, недопущення посадових зловживань, правопорушень та хабарництва, затверджено розпорядження голови обласної державної адміністрації ”Про заходи щодо забезпечення контролю за ходом вступної кампанії до вищих та професійно-технічних навчальних закладів на 2012 рік”, розроблено Заходи  щодо забезпечення контролю за ходом вступної кампанії. Головними завданнями  є забезпечення:-забезпечення рівного доступу до здобуття якісної освіти;-комфортних умов для абітурієнтів та їх батьків під час проведення конкурсного відбору до вищих та професійно-технічних навчальних закладів;-гласності  та прозорості роботи приймальних комісій;-контролю за прийомом   абітурієнтів із числа обдарованої молоді;-координації роботи представників штабу „Вступна кампанія 2012 року”, робочої групи  за участю представників правоохоронних органів;-функціонування „телефонів довіри”,  „гарячих ліній”;-об’єктивного висвітлення  ходу проведення вступної кампанії до вищих та професійно-технічних навчальних закладів у засобах масової інформації.     З метою контролю за ходом вступної кампанії до вищих та професійно-технічних навчальних закладів на 2012 рік та за наслідками розширеного засідання штабу “Вступна кампанія 2012” дано відповідне доручення заступника голови Рівненської облдержадміністрації.