Участь РІ КУП НАНУ в ХVІ Всеукраїнському турнірі юних істориків

16 Квітня, 2014

З 11  по 15 квітня 2014 року  на базі  комунального закладу «Школа – інтернат ІІ – ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» відбувся фінальний етап ХVІ Всеукраїнського турніру юних істориків, в якому брали участь 85 учнів 7 – 11 класів. У складі 17 команд – представники Вінниччини, Волині, Донеччини, Житомирщини, а також Луганської, Миколаївської, Рівненської, Харківської областей.
     Рівненський інститут Київського університету права НАН України не залишився осторонь цієї події. Підтримка талановитої учнівської молоді є одним із векторів управлінської діяльності ректора університету професора Ю.Л. Бошицького. Він особисто привіз до Рівного подарунки для переможців турніру – унікальні видання загальнонаціонального проекту «Україна: історія великого народу» – комплекти « Украина – Европа: хронология развития» (В 5 томах) та «Україна стародавня: кращі книги з історії».

На урочистому закритті турніру було надано слово керуючому справами РІ КУП НАН України Якимчуку В.Л., який від імені ректора Ю.Л.Бошицького привітав призерів турніру та  окреслив основні концептуальні засади розвитку університету. Крім того, Якимчук В.Л. звернув увагу на те, що історія є профільним предметом для вступу до нашого університету, тому закономірним стало запрошення всім учасникам конкурсу стати студентами Київського університету права. А подарунки від ректора отримали команди Рівненського обласного ліцею – інтернату, Обласного ліцею при Барському гуманітарно –педагогічному коледжі Вінницької області та Харківського ліцею № 141.

Хід подій на турнірі постійно висвітлювались місцевими телеканалами, інформація про нього розміщувалась на сайтах управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на освітньому порталі Рівненщини.