Участь студентів КУП НАН України в у районних заходах, присвячених Дню фізичної культури та спорту

10 Вересня, 2010

Кожного року, на початку вересня наша країна святкує День фізичної культури та спорту – свято, що символізує велич духу, красу, силу та здоров’я.      Студентство Київського університету права НАН України 10 вересня 2010 року взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту, які відбулись на стадіоні спортивного комплексу «Темп» за сприянням Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

В рамках святкування відбулись спортивна олімпіада, показові виступи спортивних клубів та творчих колективів Святошинського району.