Урочисте вручення студентських квитків студентам відділення перепідготовки КУП НАН України

7 Вересня, 2010

06 вересня 2010 року в Київському університеті права НАН України у блакитному атріумі відбулась урочиста подія – церемонія посвяти першокурсників відділення перепідготовки у студенти Київського університету права НАН України.

Цього року за студентські лави Київського університету права НАН України сіли більш ніж 50 дівчат та юнаків, які пройшли серйозні випробування під час вступної компанії, щоб отримати у майбутньому другу спеціальність – юрист та приєднатись до прекрасної студентської родини КУП НАН України.

Ректор університету, професор, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький, звертаючись до студентів у своїй промові зазначив, що Київський університет права прагне готувати успішних фахівців правників для нашої країні. І вибір, який зробили цьогорічні студенти вступивши У КУП НАН України був правильним.

З вітальним словом до першокурсників звернулась проректор з навчальної роботи КУП НАН України, кандидат юридичних наук М.В. Глух, яка побажала студентам успіхів у навчанні, наполегливості, невичерпності сил, завзяття, та висловила впевненість, що у майбутньому саме випускники Київського університету права НАН
України займуть своє чільне місце на ринку правничої професійної праці й сприятимуть забезпеченню верховенства права в Україні.