Урочисте засідання Вченої ради Київського університету права НАН України

6 Жовтня, 2010

6 жовтня 2010 року в Київському університеті права Національної академії наук України відбулося урочисте засідання Вченої ради КУП НАН України з нагоди присвоєння почесного звання «Почесний доктор Київського університету права Національної академії наук України», яке є найвищою почесною відзнакою університету. На засіданні були присутні члени Вченої ради університету, представники Ради трудового колективу та запрошені.

Відповідно до Положення «Про присвоєння почесного звання «Почесний доктор Київського університету права НАН України» такого звання можуть бути удостоєні громадяни України і зарубіжних країн за: сприяння у вирішенні важливих питань розвитку Київського університету права НАН України; забезпечення взаємодії зі структурними підрозділами НАН України, органами державної влади та місцевого самоврядування, навчальними закладами і науковими установами України та іноземних держав; високий професійний і моральний авторитет в освітянських колах і у суспільстві.

На засіданні Вченої ради університету 31 серпня 2010 року одноголосно ухвалене рішення про присвоєння звання «Почесний доктор Київського університету права Національної академії наук України»:

Кармазіну Юрію Анатолійовичу – народному депутату України, Заслуженому юристу України, Почесному працівнику прокуратури України;

Сєдих Юрію Івановичу – Президенту Товариства «Україна-Болгарія», доктору філософії, професору, члену Національної спілки журналістів України.

За рішенням Вченої ради КУП НАН України претенденти зобов’язані виступити з науковою доповіддю на засіданні вченої ради. Так, Сєдих Юрій Іванович, Президент Товариства «Україна-Болгарія», виступив із доповіддю на тему «Болгарія: історія та сучасність», в якій, зокрема, йшлося про зв’язки і співробітництво між Україною та Болгарією, обмін досвідом, проведення днів болгарської культури на Україні та, відповідно української культури в Болгарії.

Кармазін Юрій Анатолійович, народний депутат України виступив із доповіддю на тему «Актуальні питання удосконалення законодавства України», у якій, зазначив, що ефективне функціонування правової системи неможливе без збалансованої системи законодавства, вдосконалення якої відбувається під впливом інтеграційних процесів, які, в цілому, спрямовують розвиток національної правової системи.

Доповіді спонукали науковців до дискусії, по завершенню якої ректор Бошицький Юрій Ладиславович вручив Почесним докторам Київського університету права НАН України відзнаки. У свою чергу Кармазін Ю.А. та Сєдих Ю.І. висловили слова вдячності ректорові, усьому колективу університету за високу оцінку їхньої діяльності, як громадських так і державних діячів та виразили сподівання на продовження співпраці з університетом.