Утверджуємо повагу до права через довіру до правників

1 Квітня, 2023

Саме ці слова стали головним девізом роботи Всеукраїнської правничої школи «White Collar Crime:the art of defence» в м. Києві 25 березня 2023 року, організатором якої виступила Рада молодих юристів України.
   Заступник президента студентського парламенту, студентка І курсу Рівненського інституту КУП НАН України Аліна Галуза представила наш навчальний заклад та взяла участь в роботі даного заходу.

001.jpg
002.jpg

Правнича школа являє собою інтенсивний комплекс майстер-класів та дискусій у контексті проблем правового захисту бізнесу та реформування судочинства. Спікерами виступили провідні адвокати – експерти з захисту бізнесу та представники державних органів.
   Головною метою заходу було надання практичних знань молодим юристам та студентам-правникам;
підвищення конкурентоспроможності випускників правничих шкіл на ринку праці;
підтримка обдарованої молоді та внутрішньо переміщених осіб;
сприяння підвищенню кваліфікації і професійного росту молодих юристів;
обговорення проблем та перспектив розвитку адвокатури та захисту бізнесу.

003.jpg

004.jpg

005.jpg

Особливу увагу було приділено навчанню щодо розробки стратегії, тактики захисту та правової позиції при захисті клієнтів.
   В столиці зібралась фахова спільнота експертів та слухачів, яким цікава тема захисту бізнесу та White Collar Crime. Учасники мали змогу почути з перших вуст про проблематику, сучасні тенденції та новітню судову практику в Україні під час війни. Захід пройшов в атмосфері дружнього спілкування. Всі учасники отримали гарні емоції, нові знання та безцінні поради від  експертів правової школи.