УВАГА! Оголошено конкурс на участь в програмі стажування в дослідницькій службі Верховної Ради України

11 Квітня, 2024

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує взяти участь у спеціальній програмі стажування в Дослідницькій службі Верховної Ради України в межах проєкту «РАДА: наступне покоління», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

МЕТА: надання інформаційно-аналітичної підтримки Верховній Раді України шляхом підготовки продуктів Дослідницької служби за безпосередньої співпраці з працівниками служби. Формування кадрового/експертного потенціалу служби.

Стажування орієнтоване на:

• Студентів 4-5 курсів, аспірантів, докторантів вищих навчальних закладів; випускників вищих навчальних закладів.
  • Співробітників неурядових організацій й аналітичних центрів, наукових установ.
    Детальна інформація за посиланням.

Прес-Центр КУП НАНУ