Увага! 10 грудня у РІ КУП НАНУ відбудеться круглий стіл «Правове забезпечення формування органів державної влади в Україні на сучасному етапі»

9 Грудня, 2014

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо вчених, викладачів, студентів та юристів-практиків взяти участь у круглому столі «Правове забезпечення формування органів державної влади в Україні на сучасному етапі», який відбудеться 10 грудня 2014 року о 15-00 в Рівненському інституті Київського університету права Національної Академії наук України за адресою: м. Рівне, вул. Короленка, 5, малий конференц-зал (І поверх).

Мета проведення круглого столу:
– зробити доступною для вчених, практичних працівників-юристів та студентів інформацію про реалізацію реформи державної влади в Україні, вдосконалення юридичної науки, зв’язок теорії і практики, гармонізацію національного законодавства з правом ЄС, обговорити практичні проблеми права та процесу;- сприяти становленню наукових, ділових та особистих контактів між юристами Рівненської області, представниками органів державної влади та управління, розширити уявлення про колег, що займаються спорідненою правовою проблематикою.

Питання для обговорення:
1.    Основні етапи та правове підгрунтя проведення реформи державної влади в Україні.
2.    Реформування органів виконавчої влади.
3.    Розвиток державної служби в Україні: проблеми та перспективи.
4.    Розвиток місцевого самоврядування – необхідна передумова демократизації суспільного життя.
5.    Розвиток нотаріату України: стан та проблеми.
6.    Організаційно-правові проблеми доступу громадян до публічної інформації.
7.    Кримінальне провадження в суді апеляційної інстанції як конституційна гарантія захисту прав людини.
8.    Окремі правові проблеми формування уряду України.
9.    Правові засади здійснення люстрації в Україні.