Увага! 15 грудня 2011 р. в Рівненському інституті КУП НАН України відбудеться Всеукраїнська наукова конференція!

23 Листопада, 2011

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРАВА НАН УКРАЇНИ
 РІВНЕНСЬКИЙ ІНСТИТУТ
КАФЕДРА ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН

наукова конференціяСУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ГУМАНІТАРИСТИКИ: СВІТОГЛЯДНІ ПОШУКИ, КОМУНІКАТИВНІ ТА ПЕДАГОГІЧНІ СТРАТЕГІЇ

Запрошуємо до участі науковців, викладачів, студентів, аспірантів, кандидатів та докторантів.

Наукова проблематика конференції:•    Світоглядні орієнтири сучасного соціокультурного простору, їх трансформація та вибір•    Комунікативні стратегії  та векторні пошуки сучасної лінгвістичної науки •    Актуальні проблеми реформування сучасної освіти    Конференція відбудеться 15 грудня 2011 року за адресою: Рівненський інститут Київського університету права, площа Короленка,5, кафедра гуманітарних дисциплін.       Для участі у конференції необхідно подати заявку з темою і тезами доповіді обсягом 2-4 сторінок друкованого тексту (шрифт – Times New Roman, розмір 14 пт., міжрядковий інтервал – 1,5) та відомостями про автора (авторів) (прізвище, ім’я, по батькові, рік народження, науковий ступінь та вчене звання, коло наукових інтересів, посада, місце роботи, службова адреса, адреса електронної пошти, службовий і домашній номери телефонів).

Інформацію подавати на електронному носії інформації (дискета або диск), на якому розміщуються дві копії матеріалу (тези, відомості про авторів) або надіслати електронною поштою (адреса електронної пошти stefany.ukr@i.ua) до 10 грудня 2011 р. за адресою: Рівненський інститут Київського університету права, площа Короленка,5, кафедра гуманітарних дисциплін, 33028;    Для участі в роботі конференції необхідно сплатити організаційний внесок у розмірі  50  грн. за наступними банківськими реквізитами:

Банк одержувача: ПриватБанк П.І.Б. Зелент Ольга ІванівнаЗКПО: 1783508944МФО банку одержувача: 333391Поточний рахунок одержувача: 26006060038196Призначення платежу: поповнення поточного рахунку Зелент Ольги Іванівни; тел.22-43-73; 050 73 58 777від П.І.Б. ______

При сплаті організаційного внеску необхідно  обов’язково вказати прізвище, ім’я, по батькові учасника конференції), а також відскановану (сфотографовану) квитанцію про сплату організаційного внеску  (назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції та має містити у другий часті слово «Квитанція» (наприклад, Любченко В.П._Квитанція)     Організаційний внесок покриває витрати, пов’язані з друком збірника тез конференції та їх пересилкою учаснику конференції у разі заочної участі у заході. Учасникам конференції не покриваються витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням.

Контакти оргкомітету:     Стефанія Українець, тел.  063 342 08 10098 894 12 70     Ірина Микитин,         тел.  097 261 90 10     Тетяна Артерчук,      тел.  067 504 99 35     Проїзд і розміщення за рахунок учасників     З питань замовлення місця проживання звертатися за телефонами   0362 62 05 89